![Κάλαντα και ευχές από την Διεύθυνση του σχολείου Κάλαντα και ευχές από την Διεύθυνση του σχολείου](https://i0.wp.com/1epal-iraklio.gr/wp-content/uploads/2016/12/dieythintis.jpg?fit=800%2C600&ssl=1)
Κάλαντα και ευχές από την Διεύθυνση του σχολείου
Με ευχές για υγεία για τα Χριστούγεννα και το νέο Ετος υποδέχθηκε ο διευθυντής κος Αγγελάκης Κων/νος και οι υποδιευθυντές του σχολείου μας , τους μαθητές του Α6 που τους έψαλλαν τα κάλαντα και Χριστουγεννιάτικα τραγούδια . Τα παιδιά αμέσως μετά τα είπαν και στο σύλλογο Διδασκόντων αλλά και στις τάξεις του σχολείου .
Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το νέο Ετος