![ΔΙΗΜΕΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΔΙΗΜΕΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ](https://i0.wp.com/1epal-iraklio.gr/wp-content/uploads/2016/07/CE94CEB9CEAECEBCCEB5CF81CEBF-CEB5CEBACEB4CEB7CEBBCF8ECF83CEB5CF89CEBD-CE88CEBDCF89CF83CEB7CF82-CE93CEBFCEBDCEADCF89CEBD-scaled.jpg?fit=1382%2C2560&ssl=1)
ΔΙΗΜΕΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Η ΕΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ με υπερηφάνεια και χαρά ανακοινώνει την διοργάνωση για τρίτη χρονιά του διήμερου πολιτιστικών εκδηλώσεων στις 13 και 14 Ιουλίου (Τετάρτη και Πέμπτη). > Ένα διήμερο στο οποίο θα βρούν βήμα προβολής η μαθητική δημιουργία και φαντασία, παράλληλα με την συζήτηση γύρω από τα καυτά προβλήματα της παιδείας. > Στέλνουμε μία πρώτη αφίσσα για δημοσίευση και ανάρτηση στα σχολεία και θα ακολουθήσει η παρουσίαση του αναλυτικού προγράμματος σε συνέντευξη τύπου τη Δευτέρα 11 Ιουλίου. > Το ΔΣ > > — > > ΕΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ > Τηλέφωνα Επικοινωνίας : 6974866173, 6949200924 > e-Mail : enosigoneonirak@gmail.com > Ιστολόγιο: enosigoneonirak.blogspot.gr/